Wyniki 1

data
nazwa(tag)
wynik
typ
szczegoły
22.01.2012
Madrivers(MD) - Wings of Speed()
2:4
CAP


18.01.2012
Madrivers(MD) - Virtual Xtreme Artilery()
5:1
CAP


09.01.2012
Madrivers(MD) - Wings of Speed()
2:4
CAP


18.12.2011
Madrivers(MD) - CzechManiacTeam()
4:2
CAP


11.12.2011
Madrivers(MD) - Phenix-GaminG()
2:4
CAP


04.12.2011
Madrivers(MD) - International Racing Clan()
6:0
CAP


27.11.2011
Madrivers(MD) - nSpire()
0:6
CAP


20.11.2011
Madrivers(MD) - dac-SP()
3:3
CAP


13.11.2011
Madrivers(MD) - nations Xtreme team()
5:1
CAP


06.11.2011
Madrivers(MD) - Mouse Control()
6:0
CAP


10.10.2011
Madrivers(MD) - eSuba(eSuba)
0:3
STC


03.10.2011
Madrivers(MD) - RAGE()
0:3
STC


26.09.2011
Madrivers(MD) - мÐ#()
3:0
STC


19.09.2011
Madrivers(MD) - Demon |
3:0
STC
STC8/NC7-MoNsTeR² (7-0) wo
nc/stc-faultfinder. (7-0) wo
STC8/NC7 - MuleTea (7-0) wo
07.08.2011
Madrivers(MD) - Butchers Team(ßT)
3:0
TmT
TmT-World Record (7-3) Misza,Jackass,Anubis,Soso
TmT-CuiCui (7-2) Potman,Misza,Jackass,Anubis
TmT-Friends (7-0) Potman,Bart,Jackass,Anubis
31.07.2011
Madrivers(MD) - Underground Motorsport of Fiji [UMF]
0:3
TmT
TmT-Jaffa (5-7) Ciacho,Bart,Jackass,Anubis
TMT - MeLam (2-7) Potman,Ciacho,Bart,Anubis
TmT- PrimE (0-7) Bart,Potman,Jackass,Anubis
24.07.2011
Madrivers(MD) - Elf-TeaM (elf.)
2:1
TmT
TmT - At The Day (7-0) Bart,Ciacho,Baron,Anubis
TmT - Porcelain (3-7) Ciacho,Bart,Anubis,Baron
TmT - Plantage (7-2) Ciacho,Anubis,Baron,Jackass
17.07.2011
Madrivers(MD) - Wrath Of Dead Drivers (ωםם)
3:0
TmT
TmT-FioLe (7-1) Ciacho,Tom,Anubis,Misza
TmT-Painkiller (7-0) Ciacho,Michal,Anubis,Tom
TmT-I Want a Forest (7-5) Ciacho,Anubis,Misza,Michal
10.07.2011
Madrivers(MD) - eSuba (eSuba)
0:3
TmT
TmT - Vulture (3-7) Tom,Soso,Bart,Misza
TmT - woodkid (1-7) Soso,Misza,Anubis,Ciacho
TmT - Extreme (6-7) Bart,Soso,Tom,Ciacho
26.06.2011
Madrivers(MD) - SPW+LR
2:4
UTC
UTC - hcet (4-1) Potman,Anubis,Soso,Bart,Jackass
UTC' - Flex #1' (4-1) Soso,Potman,Bart,Anubis,Fhran
C1 NASCAR - Fast Fuse (2-3) Bart,Soso,Anubis,Potman,Fhran
UTC-Ri$ingSun (2-3) Soso,Anubis,Jackass,Fhran,Potman
UTC - SlowMotion (2-3) Anubis,Soso,Bart,Jackass,Fhran
B14-Speed (1-4) Bart,Soso,Fhran,Anubis,Jar0o
19.06.2011
Madrivers(MD) - Butchers Team(ßT)
3:2
UTC
UTC - Muzzio (4-1) Tom,Soso,Anubis,Michal,Misza
UTC»めιѕαρρяοναๅ (5-0) Baron,Soso,Misza,Anubis,Jackass
UTC-Dusty sky (2-2) Soso,Baron,Anubis,Misza,Michal
UTC - Wonderful Day (1-4) Soso,Misza,Anubis,Michal,Tom
StarStadiumC4 (0-5) Anubis,Soso,Baron,Michal,Misza
UTC Mombassa (4-1) Misza,Michal,Soso,Baron,Genso
16.06.2011
Madrivers(MD) - Team7(7)
6:0
UTC
UTC - Muzzio (3-2) Soso,Baron,Michał,Misza,Tom
StarStadiumC4(4-1) Tom,Anubis,Misza,Soso,Baron
UTC»めιѕαρρяοναๅ(5-0) Misza,Tom,Blejd,Anubis,Soso
UTC-Dusty sky(5-0) Anubis,Tom,Baron,Misza,Michał
UTC Mombassa(4-1) Baron,Soso,Blejd,Genso,Michał
UTC - Wonderful Day(5-0) Soso,Misza,Anubis,Michał,Tom
15.05.2011
Madrivers(MD) - Fast(Fast)
0:6
CAP
ESL - Fringe(3-7) Anubis
ESL-Kactours(2-5) Tom,Misza
ESL - Spring time(2-7) Jackass,Soso,Misza
ESL - Fringe(0-7) Tom,Anubis,Soso,Jackass,Michał
08.05.2011
Madrivers(MD) - Vodka(νοδκα)
3:3
CAP
ESL-Repeat(7-2) Soso
ESL- Poetry of Emotions(0-5) Jackass,Misza
ESL - Nasty(7-3) Kusiu,Anubis,Soso
ESL-Repeat(3-7) Soso,Anubis,Jackass,Abszt,Fhran
01.05.2011
Madrivers(MD) - Competo(Competo)
0:6
CAP
ESL - Nasty(4-7) Tom
ESL- Repeat(0-5) Jackass,Soso
ESL-Poetry of Emotions(3-7) Anubis,Jackass,Misza
ESL - Nasty(0-7) Anubis,Kusiu,Soso,Misza,Fhran
17.04.2011
Madrivers(MD) - Elf-TeaM+Elf-Green(elf)
5:1
CAP
ESL-Repeat(4-7) Soso
ESL- Poetry of Emotions(5-0) Tom,Jackass
ESL - Nasty(7-4) Anubis,Pszczoła,Kusiu
ESL-Repeat(7-1) Jackass,Fhran,Anubis,Soso,Misza
07.04.2011
Madrivers(MD) - Super Sheep Racing(SSR)
2:4
CAP
ESL-Grenade(2-7) Potman
ESL-Denolied(1-5) Mihalem,Misza
ESL-Suzuka(2-7) Tom,Anubis,Soso
ESL-Grenade(7-6) Tom,Potman,Soso,Anubis,Michal
03.04.2011
Madrivers(MD) - Hardware Arena.TMNF(HWA)
4:2
CAP
ESL-Suzuka(7-3) Tom
ESL-Grenade(5-0) Potman,Soso
ESL-Denolied(4-7) Anubis,Tom,Misza
ESL-Suzuka(7-3) Tom,Soso,Anubis,Mihalem,Misza
20.03.2011
Madrivers(MD) - Team7(7)
1:2
PNL
B08(7-4) Anubis,Robak,Soso,Volcano
B12(1-7) Soso,Robak,Anubis,Michał
C04(5-7) Robak,Mihalem,Soso,Sairop
13.03.2011
Madrivers(MD) - Street Style Clan(ssc)
2:1
PNL
B08(7-4) Volcano,Anubis,Robak,Soso
B14(1-7) Soso,Volcano,Roadrunner,Anubis
D10(7-3) Sairop,Anubis,Soso,Robak
06.03.2011
Madrivers(MD) - Twarogi Polskie(tp)
3:0
Spar
PL9-Polilla(7-2) Jackass,Anubis,Michał,Soso
ESL-GravE(7-4) Soso,Tom,Pszczoła,Anubis
ESL-Hock(7-6) Jackass,Anubis,Soso,Pszczoła
20.02.2011
Madrivers(MD) - iaM Team(iaM)
1:2
PNL
B01(0-7) Tom,Mihalem,Sairop,Anubis
C06(7-3) Soso,Robak,Sairop,Anubis
B07(1-7) Sairop,Volcano,Robak,JarOo
13.02.2011
Madrivers(MD) - High Flyers(highflyers)
2:1
PNL
A11(7-1) Volcano,Anubis,Roadrunner,Soso
B08(7-2) Soso,Fhran,Sairop,Anubis
C04(3-7) Sairop,Anubis,Soso,Fhran
06.02.2011
Madrivers(MD) - Butchers Team(ßT)
3:0
PNL
E05(7-5) Robak,Soso,Michał,Sairop
A08(7-4) Soso,Michał,Genso,Anubis
B15(7-5) Mih@lem,Soso,Robak,Roadrunner
29.01.2011
Madrivers(MD) - ńezależni pogromcy(ńp)
1:2
PNL
C13(3-7) Anubis,Soso,Michał,JarOo
A08(7-4) Soso,Anubis,Kusiu,Michał
D03(2-7) Sairop,Robak,Soso,Anubis
23.01.2011
Madrivers(MD) - Red Clan(red)
10:7
ESL
ESL Caldereta(7-0) Soso,Fhran,Tom
ESL Double Rainbow(3-7) Tom,Mih@lem,Fhran
13.01.2011
Madrivers(MD) - Fh Initial D Team(Fh.)
14:4
ESL
ESL Caldereta(7-1) Anubis,Soso,Kusiu
ESL Double Rainbow(7-3) Anubis,Soso,Fhran
12.01.2011
Madrivers(MD) - T.Squad(T.squad)
14:2
ESL
ESL Resistance(7-1) Anubis,Soso,Kusiu
ESL Perfection(7-1) Anubis,Soso,Fhran
10.01.2011
Madrivers(MD) - Relax-group(relax)
14:5
ESL
ESL GravE(7-2) Tom,Anubis,Soso,Genso
ESL Double Rainbow(7-3) Tom,Anubis,Soso,Abszt
03.01.2011
Madrivers(MD) - Golden Racers(Gr')
14:1
ESL
ESL GravE(7-0) Tom,Anubis,Fhran
ESL Perfection(7-1) Anubis,Fhran,Abszt
08.11.2010
Madrivers(MD) - Foufounes en Furie & Grosses Ogives dans le Derch(FF*god)
1:2
STC
STC/NC-Sabre(3-7) Tom,Anubis,Soso,Michał,Gostek
STC/NC-Polar(0-7) Tom,Anubis,Soso,Potman,Gostek
STC/NC-god-horizon(7-3) Tom,Anubis,Soso,Abszt,Gostek
25.10.2010
Madrivers(MD) - Dieux Du Pieu(DDp)
0:3
STC
STC-Kou5`PTeur(2-7) Soso,Anubis,Raptiz,Potman,Abszt
STC/NC-Trouble(3-7) Tom,Anubis,Soso,Fhran,Abszt,JarOo
STC/NC-Mirtlio(1-7) Tom,Anubis,Potman,Soso,Raptiz
10.10.2010
Madrivers(MD) - Szopy Pracze Wymiatacze(spw)
3:0
PL9
PL9-Jarecki-C(7-1) Tom,Pszczoła,Potman,Abszt
PL9-Esperanza(7-0) Tom,Anubis,Soso,Kusiu
PL9-IncubuS(7-5) Tom,Pszczoła,Potman,Abszt
03.10.2010
Madrivers(MD) - iaM Team(iaM:)
3:0
PL9
PL9-Santacruz-A(7-1) Tom,Anubis,Soso,Michał
PL9-Tom-B(7-0) Tom,Anubis,Abszt,Kusiu
pl9-Mirs-Alfa(7-0) Tom,Anubis,Fhran,Potman
26.09.2010
Madrivers(MD) - Twarogi Polskie(tp)
3:0
PL9
PL9-Polilla(7-5) Tom,Anubis,Soso,Potman
PL9.Incredible(7-2) Tom,Anubis,Soso,Michał
PL9 x3nun'C(7-3) Tom,Anubis,Soso,Gostek
19.09.2010
Madrivers(MD) - Wrath of Dead Drivers(>>wdd<<)
3:0
PL9
PL9-Jarecki-B(7-3) Tom,Abszt,Soso,Potman
PL9.LirwA(7-2) Tom,Anubis,Soso,Pszczoła
PL9 QUEEN(7-1) Soso,Anubis,Abszt,Potman
12.09.2010
Madrivers(MD) - Nie Szkodzi(ns)
3:0
PL9
PL9-Santacruz-C(7-5) Tom,Anubis,Soso,Cyclone
PL9-all good things(7-5) Tom,Anubis,Soso,Abszt
PL9-gregorian-B(7-5) Tom,Soso,Abszt,Cyclone
04.07.2010
Madrivers(MD) - Rainbow(raiNbow)
3:0
TMT
TmT-Espace temps(7-0) Gostek,Anubis,Soso,Cyclone
TmT-Megalomania(7-2) Luksyk,Anubis,Soso,Cyclone
TmT-Toulouse(7-3) Gostek,Anubis,Soso,Cyclone
27.06.2010
Madrivers(MD) - Quality Team(Q,Team)
1:2
TMT
TmT-Compactnesss(2-7) Pszczoła,Anubis,Soso,Fhrancuz
TmT-Na'vi DoubleS(6-7) Tom,Anubis,Soso,Fhrancuz
TmT-Pasioc(7-4) Tom,Anubis,Soso,Pszczoła
20.06.2010
Madrivers(MD) - minipeace(/mp)
0:3
TMT
TmT-Dizzy Carrots(1-7) Tom,Anubis,Soso,Fhrancuz
TmT-Svatacvikr(4-7) Tom,Anubis,Soso,Luksyk
TmT-Ymagine(5-7) Luksyk,Anubis,Soso,Fhrancuz
13.06.2010
Madrivers(MD) - Xp!ozion Team(Xp!z)
1:2
TMT
TmT-Avalanche DoubleS(7-6) Tom,Soso,Anubis,Luksyk
TmT-NoNonsense(4-7) Tom,Soso,Anubis,Gostek
TmT-Supernatural(2-7) Tom,Soso,Anubis,Luksyk
06.06.2010
Madrivers(MD) - Inn£®MinD(im*)
3:0
TMT
TmT - Edialux(7-0) wo
TmT - Pro2type(7-0) wo
TmT - Sit down, Stand up(7-0) wo
09.05.2010
Madrivers(MD) - Twarogi Polskie(tp)
1:1
Spar
PL7-King-X(2-7) Soso,Anubis,Tom,Gostek,Pszczoła
STML-Diffuson(7-3) Soso,Anubis,Tom,Gostek,Pszczoła
27.03.2010
Madrivers(MD) - Bot Boys Team(BotBoys)
3:1
Spar
STML2-Last(7-2) Soso,Anubis,Tom,Fhran
ESL-Hockolicious(7-5) Soso,Anubis,Tom,Fhran
PL7-King-X1(7-2) Soso,Anubis,Tom,Fhran
ESL-SoCio(6-7) Bombastic,Anubis,Tom,Fhran
11.03.2010
Madrivers(MD) - Resist(res!st)
3:0
STML
STML2-Last(5-2) Soso,Tom
STML2-Diffusion(7-3) Soso,Anubis,Tom
STML2-Unintende(7-0) Soso,Anubis,Tom
10.03.2010
Madrivers(MD) - Never Say Never(nSn)
0:3
STML
STML2-Last(3-5) Soso,Tom
STML2-Diffusion(3-7) Soso,Anubis,Tom
STML2-Unintende(5-7) Soso,Anubis,Tom
05.03.2010
Madrivers(MD) - Fs Racing Team(Fs)
14:0
ESL
ESL-Socio(7-0) Soso,Anubis,Tom
ESL-Slime(7-0) Soso,Anubis,Tom
04.03.2010
Madrivers(MD) - GSA eSports(GSA)
14:5
ESL
ESL-Reborn(7-3) Soso,Anubis,Tom
ESL-Socio(7-2) Soso,Anubis,Tom
04.03.2010
Madrivers(MD) - Ultimate Gaming(Ultimate)
3:14
ESL
ESL-Reborn(1-7) Soso,Anubis,Memoriał,Kradziej
ESL-Socio(2-7) Soso,Anubis,Tom,Kradziej
03.03.2010
Madrivers(MD) - DeltasTeam(δ)
14:4
ESL
ESL-Primus(7-4) Tom,Luksyk,Soso,Kradziej
ESL-Socio(7-0) Soso,Anubis,Tom,Fhran
03.03.2010
Madrivers(MD) - x!Gamers e-Sports
14:0
ESL
ESL-Reborn(7-0) wo
ESL-Socio(7-0) wo
28.02.2010
Madrivers(MD) - nSpire(nSpire)
1:14
ESL
ESL-Socio(1-7) Soso,Anubis,Memoriał,Tom,TomeQ
ESL-Socio(0-7) Soso,Anubis,Tom,Memoriał,TomeQ
28.02.2010
Madrivers(MD) - Elf Green(elf)
3:0
STML
STML2-Unintended(5-4) Soso,Tom
STML2-Last(7-0) Soso,Anubis,Tom
STML2-Diffusion(7-4)Soso,Anubis,Tom
26.02.2010
Madrivers(MD) - Hardcore Power Drivers(hpδ)
3:14
ESL
ESL-Socio(1-7) Soso,Anubis,Tom
ESL-Socio(2-7) Memoriał,Luksyk,Tom
25.02.2010
Madrivers(MD) - Wings of Speed(WoS)
5:14
ESL
ESL-Socio(3-7) Soso,Anubis,Tom,Fhran
ESL-Reborn(2-7) Soso,Anubis,Tom,Luksyk
24.02.2010
Madrivers(MD) - Expectancy one second(Eos)
13:11
ESL
ESL-Primus(7-4) Soso,Anubis,Fhran
ESL-Socio(6-7) Soso,Luksyk,Tom
21.02.2010
Madrivers(MD) - Red Clan(red)
2:1
STML
STML2-SVK(4-5) Tom,Anubis
STML2-Jailbait!(7-2) Soso,Anubis,Tom
STML2-Last(7-2) Soso,Anubis,Tom
15.02.2010
Madrivers(MD) - Kemet(kmt)
3:0
STML
STML2-Jailbait(5-2) Soso,Anubis
STML2-Unintended(7-1) Soso,Anubis,Tom
STML2-Subterfuge(7-1) Soso,Fhran,Tom
08.02.2010
Madrivers(MD) - Kulout junior(ku!out)
2:1
STML
STML2-Diffusion(5-0) Tom,Luksyk
STML2-Subterfuge(2-7) Soso,TomeQ,Tom
STML2-SVK(7-0) Soso,Anubis,Tom
01.02.2010
Madrivers(MD) - RED WINGS(RWings)
3:0
STML
STML2-Subterfuge(5-2) Soso,TomeQ
STML2-SVK(7-5) Soso,TomeQ,Anubis
STML2-Jailbait!(7-5) Soso,Anubis,Memoriał
18.01.2010
Madrivers(MD) - International Dream Team(IDT)
13:7
ESL
ESL-Slime(6-7) Soso,Memoriał,Anubis
ESL-SoCio(7-0) Soso,Anubis,Fhran
17.01.2010
Madrivers(MD) - Team SynatixX Tech(SyxX)
14:4
ESL
ESL-Primus(7-1) Naaz,Soso,Fhran
ESL-SoCio(7-3) Fhran,Anubis,Naaz
15.01.2010
Madrivers(MD) - enGine Team(enGine)
14:0
ESL
ESL-Socio(7-0) Fhran,Anubis,Soso
ESL-Reborn(7-0) Fhran,Anubis,Tom
06.01.2010
Madrivers(MD) - That's(that)
12-7
ESL
ESL-Slime(5-7) Tom,Anubis,Soso,Fhran
ESL-SoCio(7-0) Tom,Anubis,Soso,Fhran
04.01.2010
Madrivers(MD) - FlyRacers Team(cA!>>)
14:2
ESL
ESL Mugiwara(7-1) Tom,Anubis,Soso,Luksyk
ESL SoCio(7-1) Anubis,Tom,Fhran
13.12.2009
Madrivers(MD) - RAPTOR GAMING(Raptor)
0:3
STC
wo
wo
wo
07.12.2009
Madrivers(MD) - Axe+eV+Bnc-j
3:0
STC
STC6/NC5-By the Way(7-0) wo
STC6/NC5-Silencer(7-0) wo
STC6/NC5-MonfilsPwn(7-0) wo
30.11.2009
Madrivers(MD) - gayteam(Gayteam)
0:3
STC
NC5/STC6-Lentejas(2-7) Tom,Anubis,Soso,Naaz
STC6-BlockBuster(1-7) Soso,Anubis,Tom,Kubika
STC6/NC5-Black Star(1-7) Soso,Anubis,Tom,Kubika
22.11.2009
Madrivers(MD) - Nie Szkodzi(ns)
2:1
PL8
PL8-Morage(7-5) Tom,Anubis,Soso,Davix
PL8-Analogic(7-1) Tom,Anubis,Soso,Davix
PL8-Jarecki-B1(6-7) Tom,Anubis,Artysta,Davix
15.11.2009
Madrivers(MD) - Power for Gear(P4G)
1:2
PL8
PL8-Mixer-B(2-7) Tom,Anubis,Soso,Przemo
PL8-Hubi-A(0-7) Soso,Anubis,Tom,Cyclone
PL8-Kamilos-A(7-6) Soso,Anubis,Tom,Cyclone
08.11.2009
Madrivers(MD) - New Age Racers(nar)
0:3
PL8
PL8-PHIL-B(6-7) Tom,Anubis,Soso
PL8-BIALY-C(1-7) Soso,Anubis,Tom
PL8-MIXER-C(1-7) Soso,Anubis,Tom
02.11.2009
Madrivers(MD) - Niezależni Pogromcy(ńp)
2:1
PL8
PL8-Mac-A(7-0) Tom,Anubis,Soso,Flesh
PL8-Flavus(5-7) Tom,Anubis,Soso,Flesh
PL8-Szyna-C(7-5) Tom,Anubis,Soso,Flesh
26.10.2009
Madrivers(MD) - Rule Them All(RtA)
1:6
NTC
A09(0-5) Tom,Anubis,Soso,Cyclone,Tomeq
B14(5-3) Tom,Anubis,Soso,Cyclone,Tomeq
C11(2-5) Tom,Anubis,Soso,Cyclone,Tomeq
StadiumD2(3-5) Tom,Anubis,Soso,Cyclone,Tomeq
StadiumD5(3-5) Tom,Anubis,Soso,Cyclone,Tomeq
c07(4-5) Tom,Anubis,Soso,Przemo,Tomeq
d01(3-5) Tom,Anubis,Soso,Cyclone,Tomeq
25.10.2009
Madrivers(MD) - eXtreme Speed Team(xs-team)
1:2
PL8
PL8-Maxer-A(2-7) Tom,Anubis,Soso,Davix
PL8-Santacruz-A(0-7) Tom,Anubis,Soso,Davix
Pl8-hubi-c(7-6) Tom,Anubis,Soso,Davix
17.10.2009
Madrivers(MD) - Hell Riders(H'r)
4:3
NTC
B10(2-5) Tom,Anubis,Soso
C04(5-2) Soso,Anubis,Tom
Stadium C1(3-5) Soso,Anubis,Tom
StadiumD2(5-0) Soso,Anubis,Tom
StadiumD5(5-1) Soso,Anubis,Tom
A11(2-5) Soso,Anubis,Tom
A12(5-4) Soso,Anubis,Tom
04.10.2009
Madrivers(MD) - TAXI(taxi)
3:4
NTC
C1(0-5) Fhran,Soso,Anubis,Cyclone,Lukas
D12(4-5) Fhran,Soso,Anubis,Tom,Przemo
StadiumD5(5-3) Fhran,Soso,Anubis,Tom,Johny
C04(5-1) Fhran,Soso,Anubis,Tom,Johny
StadiumD5(5-1) Fhran,Soso,Anubis,Tom,Cyclone
B11(0-5) Fhran,Soso,Anubis,Tom,Cyclone
StadiumD2(1-5) Fhran,Soso,Anubis,Tom,Cyclone
27.09.2009
Madrivers(MD) - Lord Team(Lord)
4:3
NTC
A08(0-5) Tom,Anubis,Fhran,Przemo,Cyclone
D06(5-0) Tom,Anubis,Fhran,Soso,Cyclone
StadiumB4(5-2) Tom,Anubis,Fhran,Soso,Cyclone
C06(5-1) Tom,Anubis,Fhran,Soso,Cyclone
D10(5-1) Tom,Anubis,Fhran,Soso,Cyclone
A12(3-5) Tom,Anubis,Fhran,Soso,Cyclone
B11(0-5) Tom,Anubis,Fhran,Soso,Cyclone
26.07.2009
Madrivers(MD) - TAXI(taxi)
0:3
HP cup
B11-Race(5-7) Soso,Anubis,TomeQ
D07-Race(0-7) Soso,Anubis,TomeQ,Matis
C06-Race(2-7) Soso,Anubis,TomeQ,Matis
19.07.2009
Madrivers(MD) - Nie Szkodzi(ns)
3:0
HP cup
Stadium D2(7-0) TomeQ,Soso,Anubis,Bed Time
C01-Race(7-3) TomeQ,Soso,Anubis,Bed Time
D08-Race(7-3) TomeQ,Soso,Anubis,Bed Time
05.07.2009
Madrivers(MD) - Happy Five Friends(H5F)
1:2
HP cup
PL7-Cayman-A(2-7) TomeQ,Soso,Anubis,Gostek
ESL-ChillOut(1-7) TomeQ,Soso,Anubis,Gostek
PL7-Jarecki-D(7-5) TomeQ,Soso,Anubis,Gostek
28.06.2009
Madrivers(MD) - Fighters Clan(-FC-)
3:0
HP cup
D10-Race(7-0) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
A09-Race(7-0) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
Stadium C5(7-0) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
27.06.2009
Madrivers(MD) - X-Treme X-drifters(xx)
0:3
HP cup
PL7-Tranq-A(0-7) Tom,Anubis,Soso,Maja
PL7*Ordonek*A(1-7) Soso,Anubis,Tom,Maja
ESL-Aurora(1-7) Soso,Anubis,Tom,Maja
25.06.2009
Madrivers(MD) - pod.hama.TMNF(pod.Hama)
6:14
ESL
ESL-Nameless(4-7) Soso,Tom,Anubis
ESL`Creep(2-7) Soso,Tom,Anubis
21.06.2009
Madrivers(MD) - Frogs of War(|FoW|)
2:0
HP cup
PL7-Rezy-C(7-0) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
ESL-Creep(7-2) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
21.06.2009
Madrivers(MD) - TAXI(taxi)
2:1
HP cup
A07-Race(7-6) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
C04-Race(7-2) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
D02-Race(6-7) Tom,Anubis,Soso,TomeQ
14.06.2009
Madrivers(MD) - Wrath of Dead Drivers(WDD)
3:0
HP cup
B12-Race(7-2) Anubis,Soso,Zuris,Davox
D04-Race(7-3) Anubis,Soso,Zuris,Davox
Stadium C3(7-4) Anubis,Soso,Zuris,Davox
13.06.2009
Madrivers(MD) - Street Racing Club(src)
3:0
HP cup
PL7-Cayman-B(7-0) Anubis,Soso,Zuris,Davox
PL7-Shadow-E(7-0) Anubis,Soso,Zuris,Davox
ESL-Dominhead(7-0) Anubis,Soso,Zuris,Davox
19.04.2009
Madrivers(MD) - Make Some Noise(MSN)
4:0
Spar
ESL-Hockolicious(7-0) Raven,Anubis,Soso,Gostek
pl7 pawcio-b(7-2) Raven,Gostek,Offline,Anubis
ESL-Dominhead(7-1) Raven,Gostek,Anubis,Tom
pl7 Ordonek A2(7-6) Raven,Gostek,Anubis,Offline
05.04.2009
Madrivers(MD) - Fighters Clan(-FC-)
6:0
Spar
A08(7-3) Anubis,Bed Time,Rafi,Devil
B01(7-2) Anubis,Bed Time,Rafi,Tom
C01(7-0) Anubis,Bed Time,Rafi,Devil
D08(7-0) Soso,Anubis,Bed Time,Devil
D10(7-0) Offline,Anubis,Bed Time,Tom
D12(7-1) Soso,Anubis,Rafi,Offline
15.03.2009
Madrivers(MD) - Fighter Clan(-FC-)
4:0
Spar
pl7-pawcio-b(7-0) Tom,Offline,Anubis,Soso
pl7_phil_a(7-0) Tom,Offline,Anubis,Soso
pl7_ordonek_b(7-2) Tom,Offline,Anubis,Soso
pl7_ordonek_a_'2(7-0) Tom,Offline,Anubis,Soso
22.02.2009
Madrivers(MD) - Fighter Clan(-FC-)
1:2
Spar
pl7_ordonek_a_'2(2-7) Soso,Anubis,Rado,Przemo
pl7-pawcio-b(7-6) Soso,Anubis,Rado,Gostek
pl7_phil_a(6-7) Soso,Anubis,Rado,Gostek
21.02.2009
Madrivers(MD) - Niezależni Pogromcy(ńp)
3:3
Spar
D10(7-4) Devil,Anubis,BeD Time,Soso,Gostek(rado,przemo)
D12(7-3) Anubis,Soso,Bed Time,Gostek,Devil(rado)
C13(7-4) Anubis,Devil,Soso,Gostek,Bed Time,(rado)
C06(3-7) Bed Time,Devil,Anubis,Gostek,Soso(rado, przemo)
B04(1-7) Devil,Anubis,Soso,Bed Time,Gostek(przemo, rado)
E05(1-7) Devil,Soso,Bed Time,Gostek,Anubis(rado)
15.02.2009
Madrivers(MD) - Cosworth(Cosworth)
0:3
PL7
PL7-Ordonek A2(1-7) Soso,Anubis,Offline,Gostek
PL7-Pawcio-B(3-7) Soso,Anubis,Offline,,Rado
PL7-Phil-A(1-7) Soso,Anubis,Offline,,Rado
09.02.2009
Madrivers(MD) - Lords(Lord)
5:5
Spar
D08(7-5) Anubis,Gostek,Leo,Soso,Tom
D10(7-0) Bed Time,Leo,Tom,Anubis,Rado
A12(4-7) Bed Time,Anubis,Leo,Przemo,Soso
D12(7-2) Anubis,Soso,Tom,Bed Time,Gostek
B11(4-7) .Bed Time,Anubis,Leo,Tom,Gostek
C02(6-7) Emil,Bed Time,Rado,Anubis,Tom
B01(2-7) Anubis,Bed Time,Leo,Tom,Gostek
C01(7-6) Leo,Anubis,Tom,Bed Time,Rado
A09(3-7) Bed Time,Tom,Anubis,Leo,Soso
C13(7-1) Anubis,Bed Time,Tom,Offline,Rado
08.02.2009
Madrivers(MD) - Happy Five Friends(H5F)
0:3
PL7
pl7-glooch-C(1-7) Anubis,Soso,Offilne,Przemo
pl7-maxer--B(0-7) Anubis,Soso,Offline,Rado
pl7-shadow-A1(0-7) Anubis,Soso,Offline,Rado
01.02.2009
Madrivers(MD) - Nie Szkodzi(ns)
1:2
PL7
PL&-ordonek-b(3-7) Soso,Anubis,Offline,Wolus(rado,palis)
PL7-Maxer-A1(4-7) Soso,Anubis,Offline,Wolus(rado,palis)
PL&-Shadow-b1(7-2) Soso,Anubis,Offline,Wolus(rado,palis)
28.01.2009
Madrivers(MD) - Speed(Speed)
3:3
Spar
mapki(???)
Soso,,Rado,Exgige,Niko
25.01.2009
Madrivers(MD) - Power For Gear(P4G)
0:3
PL7
PL&-Flagg(0-7) Soso,Wolus,Offline,Pali¶(bartek)
PL&-biały-C(0-7) Soso,Wolus,Offline,Pali¶(bartek)
PL7 Wally-b(0-7) Soso,Wolus,Offline,Pali¶(bartek)
17.01.2009
Madrivers(MD) - No Name(NN)
0:3
PL7
PL7-Pawcio_b(1-7) Soso,Offline,Wolus,Rado
PL&-Jarecki-C(5-7) Soso,Offline,Wolus,Anubis
PL& King-X1(2-7) Soso,Offline,Wolus,Anubis
16.12.2008
Madrivers(MD) - elitta(elitta)
2:4
Spar
Poison Mini,Mini for Advanced #2,Pure Speed
Elitta#1,Orange Mini,ESL-Mini Cup-L

Soso,Anubis,Wolus,
Bartek,Exgige,Grycy,Przemo
07.12.2008
Madrivers(MD) - ŃezależŃ(ŃŃ)
5:3
Spar
mapki ???
Soso,Anubis,Wolus,Rado
Grycy,Przemo,Papierówka,Szkielet
27.11.2008
Madrivers(MD) - Polish Fast Driver's(PFD)
1:8
Spar
mapki ???
Soso,Kubala,Exgige,Matrixala,Papierówka
26.10.2008
Madrivers(MD) - Unknown(|u|)
2:2
Spar
PyrOtechnics #2,Teching Track(???)
Soso,Anubis,Wolus
Rado,Matis
25.10.2008
Madrivers(MD) - elitta(elitta)
4:2
Spar
mapki ???
Soso,Anubis,Wolus
Matis,Rado
19.10.2008
Madrivers(MD) - Fighters Clan(-FC-)
0:8
Spar
mapki ???
Soso,Anubis,Bartek,Kubala
Rado,Grycy,Matrixala
18.10.2008
Madrivers(MD) - Be Quick or be Dead(BQ)
2:2
Spar
mapki ???
Soso,Anubis,Wolus,Matis
11.10.2008
Madrivers(MD) - Turn Down Hunter(TDH)
5:1
Spar
mapki ???
Soso,Anubis,Wolus,Matis,Rado,Grycy
09.10.2008
Madrivers(MD) - BIO(BIO)
7:8
Spar
B01,B02,B03,B04,B05
B06,B07,B08,B09,B10
B11,B12,B13,B14,B15

Anubis,Wolus,Soso,Matis
Matrixala,Rado,Grycy,,Bartek
04.10.2008
Madrivers(MD) - Fighters Clan(-FC-)
8:1
Spar
mapki ???
Soso,Anubis,Exgige
Matrixala,Rado,Grycy,Matis
20.09.2008
Madrivers(MD) - Puma7(Puma7)
1:9
Spar
A01,B07,B12,B05,A13
B11,B10,B02,B15,B13

Rado,Grycy,Soso
Matis,Exgige,Matrixala
14.09.2008
Madrivers(MD) - Death(Death)
6:5
Spar
mapki ???
Rado,Grycy,Markownik
Soso,Matis
30.08.2008
Madrivers(MD) - HT(HT)
1:8
Spar
mapki ???
Rado,Mallin,Grycy,Markownik,Matis
28.08.2008
Madrivers(MD) - DB(DB)
8:1
Spar
mapki ???
Rado,Mallin,Grycy,Markownik,Muttley
27.08.2008
Madrivers(MD) - DB(DB)
6:3
Spar
B01,B05,C06,C10,???
Rado,Mallin,Grycy,Markownik,Muttley



Legenda: :D
STML- Slavic TrackMania Leagues
ESL- Electronic Sports League
PL- Polish League
NTC- Nadeo Team Cup
STC- Stadium Team Champiomship

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Marek Dochnal opinie